نقاشی و رنگکاری با رنگ مدرن مولتی کالر

نقاشی ساختمان مولتی کالر

نقاشی ساختمان مولتی کالر

در نقاشی ساختمان علاوه بر رنگ های پلاستیک ، روغنی ، رنگ بلکا ، رنگ‌های مولتی‌کالر حائز ویژگی‌هایی منحصر به فرد هستند که این رنگ را از سایر رنگ‌ها جدا کرده و به آن اولویت می بخشد. رنگ مولتی کالر رنگ جدیدی است که دو یا سه رنگ باهم اسپری می شود . از لحاظ بهداشتی رنگ سالمی است چون قدرت تنفس دارند و اگر خوب و اصولی اجرا شود خیلی مقاوم می باشد . رنگهای مولتی کالر رنگهای مدرن و دکوراتیو می باشند در طرحهای متنوع و ترکیبی از چندین رنگ در کنار یکدیگر که تحول جالبی در دکوراسیون و نقاشی منازل و دفاتر کار ایجاد کرده است .

این رنگها دو نوع می باشند : 

رنگهای مولتی کالر و مولتی اسپک

در سالهای اخیر رنگهای مولتی کالر در کارخانه های داخل کشور به تولید رسیده که با استقبال قابل توجهی روبرو شده است .

رنگ مولتی کالر فوق‌العاده تزئینی‌ و در طرح‌های گوناگون و رنگ‌های مختلف موجود است. با توجه به فرمولاسیون خاص، امکان ساخت رنگ‌های متنوع و منطبق با هر سلیقه برای برپایی سطوحی زیبا و چشم‌ نواز در بیش از ۴۰ ترام گوناگون را فراهم می‌کند.

قابل اجرا بر روی سطوح‌ مختلف است. رنگ‌های مولتی‌کالر دکوراتیو بوده و یک لایه نازک بر روی سطوح ایجاد می‌نماید و زیاد پسندیده برای سطوح گچ، سیمان، بتون، آهن، آلومینیوم، چوب، رنگ، سنگ، شیشه، کاشی، پلاستیک، رنگ روغن، کنتیکس و … است.

بافت ویژه این رنگ و مات و کم‌جلا بودن آن، مشکلاتی از قبیل موج و خرابی سطح ذیل شغل را در خود محو می‌کند.

از آن جایی که ذرات معلق هوا و دودها را به دیوار جذب نمی‌کند، برای محیط‌های پرترافیک و یا پر رفت‌و‌آمد مشابه راه‌پله‌ها بسیار مناسب است.

آسیب‌دیدگی به سادگی با مواد کم و به بهترین وجه قابل ترمیم است.

از آنجایی‌ که رنگ‌های مولتی‌کالر برخلاف رنگ‌های موجود در بازار مانند رنگ پلاستیک ، رنگ روغن و رنگ بلکا جهت اجرا به هیچ‌گونه حلال و ترکیبات نفتی مرسوم وابسته نیست، بدون بو بوده و در مکان‌هایی که امکان تهی سازی کامل و طولانی مدت وجود ندارد، نظیر منازل، ادارات، مراکز درمانی، مراکز آموزشی، هتل‌ها و … به‌راحتی قابل اجرا می‌باشد.

 

موارد ذیل از جمله ویژگی‌های رنگ مولتی کالر ا‌ست:

اجرای سریع و آسان طی یک مرحله و توسط اسپری کردن رنگ

توجیه اقتصادی در مقایسه با کاغذ دیواری قابلیت پوشش‌دهی زیاد، سرعت تند اجرا و کاهش نیروی کار

مقاومت بالا در برابر جذب دوده، غبار و ذرات معلق در هوا (آنتی استاتیک) که در نتیجه هزینه تمیز کاری و نگه‌داری را تقلیل داده، آن را بهداشتی می‌کند.

قابلیت شستشوی آسان و کامل با آب و سایر شوینده‌های مرسوم خانگی و حائز مقاومت عالی در مساوی رطوبت و شستشو

این رنگ در انواع محیط های اداری و مسکونی قابل اجراست و با انواع درب های ضد سرقت  همگونی بالایی دارد . ضمن اینکه استفاده از آن در امکاکن تجاری با درب اتوماتیک هم امکان پذیر است.

بدون پوسته شدن، رنگ پریدگی و زرد شدن: رنگ‌های مولتی‌کالر با ایجاد سطحی با دوام و استثنایی درمقابل رنگ پریدگی، زرد شدن، پوسته شدن، خراشیدگی و از بین رفتن لایه رنگ روی سطح، زیاد مقاوم است.

ضد باکتری: به علت مواد تشکیل‌دهنده این رنگ، زمینه پسندیده برای رشد باکتری‌ها، میکروب‌ها، قارچ‌ها، کپک‌ها، جلبک‌ها، خزه‌ها و … فراهم نمی‌باشد. به عبارتی این رنگ‌ها خاصیت ضد آب داشته، ضد شوره، خزه و رطوبت است.

امکان پوشش‌دهی بر روی سطوحی که دور از دسترس هستند از جمله لوله‌ها و رادیاتورها

کم‌ بو یا بی‌ بو: بعد از اجرا، بعد از مدت اختصار بو در محیط باقی نمی‌ ماند.

ضربه‌ پذیر و ثابت در برابرتغییر حجم سطوح یا قالب‌ هاست. به دلیل کشش سطحی بالا در روبرو تغییر حجم سطح تحتانی و ترک‌ های مویی پایداری می‌ نماید.

در مدت کوتاه خشک می‌شود. بر روی سطوح گچی و سیمانی در کمتر از یک ساعت و بعد از گذشت سه روز کاملا خشک ‌شده و پس از آن قابل شستشو است.

 

آماده سازی سطوح جهت اجراء

سطح زیر کار رنگ مولتی کالر برای انجام عملیات  نقاشی ساختمان باید خشک و تمیز بوده و عاری از هرگونه آلودگی، چربی و دوده باشد. بهترین زمان برای اجرای آن بلافاصله بعد از گچکاری میباشد. همچنین پیش از اجرا بر روی سطوح فلزی از قبیل تخت فلزی، کابینت و … زنگ زدگی و ضایعات فلزی باید پاک شود. سپس رنگ با دستگاه مخصوص (آدمک) با اسپری کردن اجرا می‌شود. البته بهتر است جهت محافظت بیشتر چوب و فلز قبل از رنگ مولتی کالر از یک دست رنگ روغنی استفاده شود. قبل از باز کردن، قوطی را بخوبی تکان داده و سپس استفاده شود. برای به هم زدن محتوی قوطی به هیچ وجه نباید از جسم خارجی استفاده شود و رنگ مولتی کالر باید با اسپری (پمپ باد) و با دستگاه مناسب (آدمک) اجرا شود.

برای اجرای رنگ مولتی کالر اسپری گان‌های مخصوصی وجود دارد (آدمک) که گالن این رنگ مستقیماً درون دیگ این نوع اسپری قرار می‌گیرد و بر روی سطوح مورد نظر اسپری می‌شود. البته نقاشان با تجربه به وسیله تغییراتی در پیستوله‌های معمولی مولتی کالر را اسپری می‌کنند که البته این کار توصیه نمی‌شود. مولتی کالر قابل اجرا با قلم و غلطک و … نیست. نوع استاندارد اجرای مولتی کالر شباهت زیادی به رنگ روغنی دارد. به این ترتیب که باید سطح گچی مثل رنگ روغنی، روغن الیف و بتونه کامل شود و دو دست رنگ روغنی اجرا شود و سپس رنگ مولتی کالر بر روی زیرسازی روغنی اجرا شود. البته در نوع ارزانتر اجرا می‌توان زیر کار را رنگ پلاستیک زد و سپس مولتی کالر را اجرا نمود. همچنین می‌توان از زیر سازی رنگ آکریلیک نیز استفاده کرد. برای اجرا بر روی دیوار رعایت فاصله ۳۰ سانتیمتر از دیوار الزامی است و بایستی اجرا بصورت عمودی و افقی باشد و همچنین مچ دست ثابت نگه داشته و میزان فشار باد دستگاه مولتی کالر به روی ۳ باشد .

 

مولتی کالر :

 • مقاومت بالا در برابر جذب ذرات معلق در هوا (آنتی استاتیک) : که نتیجتا هزینه های تمیز کاری و نگهداری را تقلیل داده و بهداشتی می باشد .
 • ضد باکتری ، ضد ترک ، مقاوم در برابر آتش ، 100% قابل شستشو
 • قابلیت ترمیم : در صورت آسیب دیدگی به سادگی با حداقل مواد و به بهترین وجه ممکن قابل ترمیم است .
 • اجرای ساده : کاربرد آسان طی یک مرحله و توسط اسپری مخصوص
 • عدم نیاز به هرگونه حلال و همگونی عالی با انواع کابینت آشپزخانه
 • عدم پوسته شدن ،رنگ پریدگی و زرد شدن : رنگ های مولتی کالر آریا با ایجاد سطحی با دوام و استثنایی در مقابل رنگ پریدگی ،پوسته شدن ، زرد شدن ، خراشیدگی و از بین رفتن لایه رنگ روی سطح بسیار مقاوم و شفاف است .
 • شرایط نگهداری : در محیط خشک و خنک نگهداری شده و از یخ زدگی و گرم شدن بیش از حد جلوگیری شود .
 • قابلیت تنفس : رنگ های مولتی کالر آریا به دلیل داشتن تنفس در مقابل رطوبت مقاوم هستند و تحت تاثیر رطوبت پوسته و طبله نمی شوند .
 • تنوع رنگ با توجه به فرمولاسيون خاص امكان ساخت رنگهاي متنوع منطبق با هر سليقه براي ايجاد سطوحي زيبا وچشم نواز را فراهم ميكند .
 • توجيه اقتصادي: قابليت پوشش دهي زياد ،كاهش زمان ونيروي انساني جهت اجرا وحذف تينر از عوامل توجيه اقتصادي رنگهاي مولتي كالر ميباشد .
 • ضخامت کم
 • به خاطر پوشش لایه به لایه به سطح زیرین کمک می کند تا ذرات میکروسکوپی بخار آب سطح کار از آن خارج شده و باعث پوسته شدن ، زرد شدن و شوره زدن رنگ نگردد.
 • قدرت چسبندگی بسیار بالایی بر روی سطح زیرکار دارد .
 • خرابی سطح زیر کار را در خود محو می‌کند همچنین آنتی استاتیک است و ذرات معلق در هوا و دوده‌ها را به خود جلب نمی‌کند .
 • رنگ‌های مولتی کالر در برابر رنگ‌بری اشعه ماوراء بنفش مقاومند و امکان جابجایی وسایل نصب شده بدون تغییر رنگ محسوس زیر آنها به سطوح مجاور وجود دارد.

نکات قابل توجه در هنگام اجرای رنگکاری مولتی کالر :

 • به هیچ عنوان حلال نفتی را به رنگ مولتی کالر نباید اضافه کرد. البته به اضافه کردن آب نیز نیازی نیست. ولی در صورت لزوم به مقدار کم مانعی ندارد.
 • اگر دستگاه آدمک کثیف باشد و تکه‌های رنگ خشک شده قبلی در قسمتی از مسیر حرکت رنگ، گیر کرده و مجرای حرکت رنگ تنگ شده باشد، باعث خرد شدن فلک‌ها (رگه‌های رنگی) می‌شود. همچنین اگر فشار هوای پیستوله زیاد باشد نیز همین اتفاق می‌افتد.
 • شماره نازل پیستوله نباید کم باشد. بهترین شماره نازل ما بین ۲ تا ۲/۲ است.
 • از پیستوله معمولی به جای دستگاه آدمک استفاده نباید کرد.
 • رنگ مولتی کالر را فقط باید در یک مرحله اجرا کرد.
 • پس از هر بار رنگ آمیزی باید دستگاه را تمیز کرد تا کیفیت کار خراب نشود.
 • بهترین روش هم‌ زدن رنگ مولتی کالر این است که قوطی رنگ را به صورت سروته بر روی زمین می‌گذاریم. پس از ۳۰ دقیقه قوطی را میان دو دست خود گرفته بطوری که سروته قوطی میان کف دست‌های ما قرار گیرد و سپس چپ و راست تکان می‌دهیم.
 • نحوه تمیز کردن دستگاه آدمک به این صورت است که پس از هر بار مصرف مقداری آب درون دستگاه گذاشته و به بیرون بپاشید .

شرایط جوی مناسب برای اجرا:

با توجه به اینکه در داخل ساختمان اجرا می‌گردد، در صورتی که ساختمان دارای سیستم گرمایشی باشد، رنگ مولتی کالر در هر شرایط جوی قابل اجراست ولی بطور کلی عملیات نقاشی باید بین ۵ تا ۳۵ درجه سانتیگراد انجام شود.

شرایط نگهداری :

تا زمانی که رنگ تازه است از انجام عملیاتی که باعث ایجاد گرد و غبار گردد خودداری شود. همچنین باید از خراشیدن، ضربه زدن و کثیف کردن محل‌های نقاشی شده خودداری شود .

خدمات نقاشی ساختمان در استان مازندران

کلیه خدمات نقاشی ساختمان در استان مازندران پذیرفته میشود . بهترین قیمت نقاشی منازل و ادارات و واحدهای تجاری را در شهرستانهای استان مازندران از ما دریافت نمایید.

نقاشی ساختمان در ساری

نقاشی ساختمان در رامسر

نقاشی ساختمان در تنکابن

نقاشی ساختمان در نوشهر

نقاشی ساختمان آمل

نقاشی ساختمان بابل

نقاشی ساختمان چالوس

در کلیه شهرستانها و روستاهای مازندران آمادگی ارائه خدمات داریم . با ما در ارتباط باشید.

, ,

نقاشی ساختمان در غرب تهران

نقاش ساختمانی در غرب تهران

انجام تمامی امور خدمات نقاشی و خرده کاری رنگهای روغنی ، پلاستیک،اکریلیک بی بو قابل شستشو بارنگ آمیزى در، پنجره، چهارچوب، حفاظ وباکادری مجرب و بازدید رایگان در غرب تهران توسط تیم حرفه ای نقاشی ساختمان در غرب تهران بنام حسین احمدی پذیرفته میشود.

اجرای نقاشی ساختمان در مناطق 22 گانه تهران

گروه استادکاران نقاشی ساختمان یاسین آمادگی قبول کار در تمام مناطق تهران و حومه و کلیه مناطق 22 گانه شهر تهران را دارد.

نقاش حرفه ای رنگ آمیزی سالنهای صنعتی در  غرب تهران

تیم تخصصی نقاشی ساختمان در غرب تهران بصورت تخصصی در زمینه رنگ امیزی سالن های صنعتی و نما فعالیت دارد. و با قیمت و کیفیت مناسب خدمات مورد نیاز شما را ارائه میدهد.

نقاش حرفه ای ساختمان در شمال غرب تهران

شما عزیزان میتوانید نیازهای خود را جهت جذب نقاش ساختمانی در شمال غرب تهران از طریق تماس با گروه نقاشان ساختمان حرفه ای و با تجربه مهتاب مرتفع نمایید.

نقاشی ساختمان شهرک غرب

نقاشی ساختمان جنت آباد

نقاشی ساختمان آریاشهر

نقاشی ساختمان بلوار فردوس

نقاشی ساختمان تهرانسر

نقاشی ساختمان در استاد معین

نقاشی ساختمان در شهرک راه آهن

و همه مناطق غرب و شمال غرب تهران پذیرفته میشود.

,

نقاشی ساختمان در شهرک اندیشه

نقاشی ساختمان اندیشه

همشهریان عزیز در شهرک اندیشه اجرای نقاشی ساختمان در اندیشه ( همه فازهای یک , اندیشه فاز 2 , فاز 3 , فاز 4 و 5 ) با قیمت توافقی و با کیفیت ممتاز و درجه توسط متخصصان و استادکاران ساکن اندیشه پذیرفته و اجرا میشود .

اجرای نقاشی رنگ روغن در اندیشه

اجرای نقاشی رنگ پلاستیک در شهرک اندیشه

نقاشی اکریلیک ساختمان شهرک اندیشه

نقاشی ساختمان کلاسیک در شهرک اندیشه

نقاش ساختمانی شهرک اندیشه

اجرا توسط برترین نقاش ساختمانی در حومه شهرک اندیشه با بیش از 800 پروژه اجرا شده در دو سال گذشته در این منطقه

شماره های ارتباط با نقاش ساختمانی شهرک اندیشه :

اگر بخواهید شماره شما نقاش گرامی در این صفحه نمایش داده خواهد شد فقط با مبلغ ماهیانه 15,000 تومان این صفحه را برای خودتان بکنید.

نقاشی ساختمان در رشت : گیلان

نقاشی ساختمان

قبول و اجرای پروژه های نقاشی ساختمانی در شهرستان رشت و کلیه شهر های استان گیلان توسط اکیپ متخصص با بهترین قیمت

برای اطلاعات بیشتر و ارتباط با نقاش ساختمان در گیلان روی لینک زیر کلیک نمایید.

تعمیر یخچال جنرال الکتریک

تعمیر یخچال جنرال الکتریک بصورت تخصصی در نمایندگی نیو سرویس برای تمامی مشتریان با تخفیف ویژه انجام می شود دلیل این کار به خاطر وجود طرح های تخفیفی فصلی برای مشتریان می باشد و برای تعمیر یخچال جنرال الکتریک هر موقع از سال باما تماس حاصل فرمایید قیمت های مناسب و نسبتا کم را جهت تعمیر آن پرداخت خواهید کرد.ما بصورت کاملا تخصصی آماده ارائه خدمت به شما عزیزان می باشیم و شما عزیزان می توانید برای بهرمندی از خدمات ویژه ما که براینمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک هست بهرمند شوید و دیگر نگران خرابی مجدد آن قطعه تعمیر شده نباشید زیرا ما با گارانتی قطعات تعمیر شده این اطمینان را به شما می دهیم که اگر مشکلی برای شما پیش آمد آن مشکل را به طور رایگان حل نماییم.ما بیش از ده سال است که در زمینه خدمات و تعمیر یخچال جنرال الکتریک فعالیت داریم و حتی فنی کاران ما با داشتن بیش از پنج سال سابقه کار در نمایندگی ما به طور تخصصی اقدام به تعمیرات یخچال جنرال الکتریک می کنند و در کوتاه ترین تایم برای برسی مشکل یخچال شما به محلی که درخواست کرده اید حضور پیدا میکنند و مشکل را رفع می کنند.

تعمیر یخچال جنرال الکتریکقطعا برای خانم یخچال یکی از مهم ترین وسیله ای است که باید در یک منزل باشد تا مواد غذایی به سرعت فاسد نشود و بتوان از آنها در شرایط مناسب نگهداری کرد پس قطعا یخچال یک وسیله بسیار مهم می باشد که نبود آن مشکلات بسیار زیادی را برای خانواده بوجود می آورد.در کلیه مناطق تهران می توانید باما تماس گرفته و جهت خرابی یخچال مشاوره نیز بگیرید و یا اگر نیاز به تعمیر کار داشته اید باما هماهنگ کرده تا برای تعمیر یخچال جنرال الکتریک اقدام نماییم و بعد از برسی شروع به رفع آن کنیم.